Pomoc

O serwisie

Jaslo.com.pl jest częścią ogólnopolskich, tematycznych serwisów ogłoszeniowych: WebJobs.pl (praca), Offer.pl (nieruchomości), AutoExpress.pl (motoryzacja) i Company.pl (firmy i usługi) oraz agregatorem ofert. Wszystkie ogłoszenia z miasta Jasło oraz okolicznych miejscowości powiatu jasielskiego publikowane w serwisie Jaslo.com.pl zostały automatycznie pobrane z w/w serwisów.


Publikacja ogłoszeń w serwisie Jaslo.com.pl

Aby opublikować ofertę pracy należy zarejestrować konto w serwisie WebJobs.pl. Po zalogowaniu się do swojego konta i wyborze typu ogłoszenia, można zamieścić ogłoszenie w powiecie jasielskim.

Aby opublikować ofertę nieruchomości należy zarejestrować konto w serwisie Offer.pl. Po zalogowaniu się do swojego konta i wyborze typu ogłoszenia, można zamieścić ogłoszenie w powiecie jasielskim.

Aby opublikować ogłoszenie motoryzacyjne należy zarejestrować konto w serwisie AutoExpress.pl. Po zalogowaniu się do swojego konta i wyborze typu ogłoszenia, można zamieścić ogłoszenie w powiecie jasielskim.

Aby opublikować wizytówkę firmy lub usługę należy zarejestrować konto w serwisie Company.pl. Po zalogowaniu się do swojego konta i wyborze typu wizytówki, można zamieścić wizytówkę firmy w powiecie jasielskim.

Jeśli ogłoszenie zostanie zamieszczone w w/w serwisie w jednej z miejscowości powiatu jasielskiego, będzie ono widoczne natychmiast w tym serwisie oraz będzie widoczne w ciągu około 30 minut w serwisie Jaslo.com.pl.


Edycja i wyróżnianie ogłoszeń

Użytkownik może w każdym momencie edytować (zmienić treść lub usunąć) lub wyróżnić swoje ogłoszenie w serwisie Jaslo.com.pl korzystając z funkcji dostępnych po zalogowaniu się do swojego konta w serwisie w którym ogłoszenie zostało bezpośrednio zamieszczone. Zmiany te będą widoczne natychmiast w tym serwisie oraz będą widoczne w ciągu około 30 minut w serwisie Jaslo.com.pl.


Reklama w serwisie Jaslo.com.pl

W serwisie Jaslo.com.pl jest możliwość zamieszczania reklam. Reklamy mogą być umieszczone na stronie głównej, na podstronach danej kategorii oraz w całym serwisie. Reklamodawcy mają również możliwość zamieszczania swoich reklam w innych naszych ogólnopolskich, tematycznych serwisach ogłoszeniowych. Więcej informacji w sprawie reklamy zamieścililiśmy tutaj.


Zapraszamy do obserwowania naszego profilu w serwisie społecznościowym Facebook.

Reklama:
  • ...